Konkurs fotograficzny "ŚWIĘTOKRZYSKIE-NATURAlnie"

Data opublikowania: 13 października 2022
grafika promująca konkurs
grafika promująca konkurs

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Województwa Świętokrzyskiego oraz osoby z całej Polski do udziału w konkursie fotograficznym pn.  „ŚWIĘTOKRZYSKIE - NATURAlnie”.

W konkursie mogą wziąć udział osoby zajmujące się fotografowaniem nieprofesjonalnie. Główną ideą konkursu jest ukazanie Regionu Świętokrzyskiego jako miejsca bogatego w ciekawe przyrodniczo miejsca, nie skażone działalnością człowieka. Zgłoszenia można nadsyłać do 10.11.2022 r. Każdy z uczestników może nadesłać maksymalnie 3 fotografie, które nie były nigdzie wcześniej publikowane, nie biorą aktualnie udziału w innych konkursach i nie były wcześniej nagradzane. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat i powyżej 18 lat.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego, a także będą wykorzystywane w publikacjach elektronicznych i papierowych. 

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – Departament Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych, a w pracach komisji konkursowej weźmie udział m.in. pan Piotr Michalec, uznany artysta fotografik z Kielc specjalizujący się w fotografii świętokrzyskiego krajobrazu.  W roku 2020 Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła go „Turystycznym Dziennikarzem Roku” za cykl zdjęć  z Ponidzia. Jego prace wygrywały ogólnopolskie oraz regionalne konkursy fotograficzne.

Liczymy na Państwa inwencję twórczą i zaangażowanie. Dla zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody rzeczowe.

Przed przystąpieniem do udziału prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

ZAPRASZAMY!

Galeria zdjęć

Konkurs fotograficzny "ŚWIĘTOKRZYSKIE-NATURAlnie"

Załączone pliki: